www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 958878

Link megjelenítéseimages/editor/1304441826.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk dinamikus továbbfejlődési fázisban lévő multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A közelmúltban befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár kapacitása és létszáma jelentősen nőtt. A bővítéssel létrehozott új önálló egység élére tapasztalt és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Adott gyáregységen belül dolgozó gyártástámogató és tesztmérnökök munkájának szakmai irányítása
  • A mindenkor alkalmazott minőségügyi szabványok gyártási környezetben történő megfelelő alkalmazásának követése
  • Új gyártástámogatási módszerek bevezetésének koordinálása, a bevezetéshez kapcsolódó oktatás lebonyolítása
  • A kapcsolódó jelentések szakmai kontrollja
  • Selejt-csökkentési és hatékonyságnövelő törekvések irányítása
  • Gyártási tevékenység koordinálása
  • Elemzések szakmai felülvizsgálata, kontrollja
  • Kapcsolattartás a gépbeszállítókkal, karbantartással

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Több éves termelési tapasztalat, sorozatgyártási tapasztalat
  • Jó vezetői készség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Jelentős sikerpotenciál továbbfejlődési szakaszban lévő vállalatnál
  • Feladatarányos juttatási csomag

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ, Közép-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678