www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 673311

Link megjelenítéseimages/editor/20080316113256.jpg" border="0" width="200" />

Nemzetközi hátterű autóipari gyártó partnerünk számára keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Támogatja és irányítja a szervezetébe tartozó munkatársakat: gyártástámogató mérnökök, technikusok, gépbeállítók
  • A gyártási folyamatok és műveleti utasítások kidolgozása, dokumentálása, optimalizálása és továbbfejlesztése
  • Technológia meghatározása, gépek és szerszámok kiválasztása új termékek gyártásához
  • Külső gépbeszállítók által végzett munkák, tevékenységek koordinálása, berendezések és a géptelepítési munkák átvétele
  • Új termékek termelésbe való zökkenőmentes bevezetésének biztosítása együttműködve az projektvezetőkkel
  • Részvétel az új termékek minőségtervezésében (APQP, FMEA) és a minőségbiztosítási
  • folyamatok, eljárások kidolgozásában
  • A szerszámok és készülékek konstrukciós irányelveinek meghatározása
  • Költség és veszteségcsökkentési kezdeményezésektámogatása, részvétel a megvalósításban/bevezetésben (szerszám-, selejt költségek, gépkihasználás, veszteségidők)
  • Megszervezi az új termékek gyártásához szükséges betanítást
  • Együttműködik a termeléssel, a minőségbiztosítással, a projektmérnökökkel, a szerszám tervezőkkel, az értékesítési és logisztikai szervezet munkatársaival

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú szakirányú, műszaki diploma (gépgyártástechnológia, alakítástechnológia területen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • 4-6 év, preferáltan autóiparban és multinacionális környezetben szerzett mérnöki tapasztalat
  • Legalább 1-3 éves vezetői tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete szóban és írásban
  • Kezdeményezőkészség, önállóság és eredményorientáltság
  • Problémamegoldó készség, jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • Minőségtudatos és vevőorientált szemlélet, nyitottság a változásokra

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Innovatív környezet, bővülő termékkör, új berendezések és új technológiák
  • Versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, teljesítmény bónusz, kafeteria

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Közép-Dunántúl

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ, Közép-Dunántúl

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-20-30-800
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése