www.cvonline.hu

Mérnökségi Csoportvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

kollégát Győr-Moson-Sopron megyébe

Megbízónk üzemanyagrendszereket, olaj- és levegőztető vezetékeket szállít az autóipar számára, és mintegy 1200 főnek biztosít munkalehetőséget

Leendő munkatárs feladatai:

  • 10-15 fős projekt koordinációs csoport (dokumentációs tevékenységgel foglalkozó munkavállalók, archiválók, projekt koordinátorok és mintakészítők) munkájának koordinálása, átfogó irányítása
  • a mérnökségi terület céljainak meghatározása, nyomon követése, a szükséges intézkedések bevezetése
  • prototípus gyártás felfuttatása
  • projektmanagement elindítása az új "PEP Landkarte" alapján
  • transzfer projektek kezelése
  • a termelés támogatása
  • kapcsolattartás az anyavállalattal, a cégvezetéssel és a társrészlegekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • autóipar területen szerzett minimum 5 éves releváns tapasztalat
  • tárgyalóképes német nyelvtudás
  • autóipari szabványok ismerete, különösképpen APQP és PEP
  • önálló munkavégzés és magabiztos fellépés
  • precíz munkavégzés, empátia
  • kiváló kommunikációs és motivációs készség
  • utazási hajlandóság (külföldi kiküldetések vállalása)
  • számítástechnikai ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • vezetői tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • külföldön szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség
Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron