www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1032542

Komárom-Esztergom megyében található neves autóipari gyártóvállalat megbízásából az alábbi feladatkörre keresünk tapasztalt munkatársat:

Feladatok

  • Termékmérnök csoport tevékenységének irányítása
  • A termékmérnökök munkájának koordinálása, irányítása, ellenőrzése, a kollégák motiválása
  • Termelési folyamatok optimalizálása, a költséghatékonyság javítása, a gyártási átfutási idő csökkentése - a költségek és kapacitások tervezése, ellenőrzése
  • Aktív részvétel a szakmai munkában pl. a termékek vagy folyamatok változásainak nyomon követése, új termékek bevezetésének koordinálása, termékváltozásokkal kapcsolatos folyamatokban, új termelőeszközök átadása a termelésnek, belső folyamatátvételek
  • A termelés és mintagyártás támogatása
  • Közreműködés auditok, valamint egyéb projektek lebonyolításában
  • Együttműködés a minőségbiztosítási területtel

Elvárások

  • Legalább 5 éves autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat (5-8 fős csapat vezetése)
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész / villamos / minőségügyi)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás (legalább társalgási szintű), tárgyalási szintű előnyt jelent
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Vezetői és motivációs képességek

Előnyt jelent

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Hegesztés és/vagy robotprogramozási ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Biztos nemzetközi háttér
  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen
  • Emelt szintű bejárási támogatás
  • Kulturált munkakörülmények

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ, Komárom-Esztergom megye