www.cvonline.hu

Mérnökségi Csoportvezető

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

kollégát.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a mérnökségi terület (gyártáselőkészítési, gyártástechnológiai, bemintázási és minőségkoordinációs csoport, valamint a gyártóeszköz-fejlesztés) munkájának szervezése, irányítása és fejlesztése
  • a mérnökségi terület céljainak meghatározása, nyomonkövetése, a szükséges intézkedések bevezetése
  • akciótervek bevezetése a termelési folyamatok optimalizálásához
  • a mérnökségi terület költségeinek tervezése, költséghatékonyság ellenőrzése
  • a KVP-program támogatása
  • együttműködés a minőségügyi részleggel a reklamációk ledolgozásában és a vevői auditokon
  • kapcsolattartás a cégvezetéssel, a társrészlegekkel

Elvárásaink:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • minimum 5 éves releváns (autóipari környezetben szerzett) vezetői tapasztalat
  • tárgyalóképes németnyelv-tudás szóban és írásban
  • számítástechnikai ismeretek
  • autóipari szabványok ismerete
  • kezdeményezőkészség, következetesség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • kiváló kommunikációs és motivációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német