www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1014866

Flex állások

Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Vállalatunk 20 éves múltra tekint vissza a fémmegmunkálás területén. Ezen nagy múltú és magas színvonalú tevékenységünket szeretnénk tovább fejleszteni zalaegerszegi telephelyünkön is. Újonnan induló csapatunkba keresünk olyan szakembereket, akik keresik a szakmai fejlődést és szívesen veszik a kihívásokat.

A Flextronics International Kft. (zalaegerszegi) gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

Vezetői feladatok:

  • A menedszment stratégiai döntéseinek előkészítése, végrehajtása, végrehajtatása
  • A vezetésére bízott csapat munkájának szervezése, összehangolása és ellenőrzése

Szakmai feladatok

  • Termelési és technológiai foylamatok ismerete
  • Gyártáshoz kapcsolódóan.
  • Új és részfolyamatok kidolgozása
  • Elemzések, hosszú távú minőségfejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, folyamatos fejlesztése
  • A különböző minőségügyi rendszerek ismerete, ezek betartása és betartatása
  • Projekt munkákban részvétel, kapcsolódó feladatok koordinálása

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnöki diploma
  • 3-4 év mérnöki tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Csapatvezetésben szerzett 2-3 év releváns tapasztalat előnyt jelet, de nem feltétel
  • Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldásban szerzett jártasság
  • Magas stressztűrő képesség, jó szervező képesség
  • Önálló, döntésképes, határozott személyiség
  • MS Office kiváló ismerete és alkalmazása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzod e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése