www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető szerszámgyártás területre

Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2014.05.21.
Hirdetés azonosító: 689961

Partnerünk, Magyarországon két telephelyen több száz főt foglalkoztató autóipari beszállító cég. A vállalat által gyártott termékek megrendelői között több nemzetközi cég is megtalálható. Folyamatosan fejlődő csapatukba, szerszámgyártási területre keresünk mérnökségi csoportvezetőt.

Feladatok:

- A projektek és a csapat idő, költség és minőségügyi koordinációja, a hatékonyságot szem előtt tartva
- Termelési kapacitás és határidő tervezése az érintett részlegek számára
- Eredményességi mutatók figyelése, fejlesztése
- Kapcsolattartás a társosztályokkal
- Műszaki feladatok támogatása
- Folyamatmérnökök szakmai felügyelete
- A termékek gyárthatóságának biztosítása
- Gyártási dokumentációk koordinálás (FMEA, Control Plan)
- Gyártósori optimalizáció biztosítása TPS módszerrel

Elvárások:

- Gépészmérnök képzettség
- Magabiztos, tárgyalóképes ANGOL és/vagy NÉMET nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 4-5 éves szakmai tapasztalat, minimum két éves vezetői gyakorlat
- CAD/CAM rendszer ismerete
- MS Office ismeretek
- SAP felhasználói szintű ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

- Versenyképes javadalmazás
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőségek
- Nemzetközi munkakörnyezet, modern gyártási technológiák
- Felelősségteljes, komplex munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján