www.cvonline.hu

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (SMT és PCBA terület)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 909642

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalai gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

MÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

(SMT és PCBA terület)

Feladatok:

  • Termelési folyamatok javítása, hatékonyságnövelő módszerek kidolgozása, 6 Sigma, Lean, Best Practices
  • Új termékek bevezetése során a mérnökségi (szükség esetén más osztályok) tevékenységek összehangolása
  • A vezetésével megbízott csapat munkájának szervezése és összehangolása a vállalati céloknak megfelelően
  • A vezetésével megbízott csapat tagjainak motiválása
  • A vezetésével megbízott csapat hatékony irányítása a KPI mutatók elérésének érdekében
  • Optimális létszámgazdálkodás támogatása
  • Aktív részvétel CFT megbeszéléseken
  • Kapcsolattartás a vevővel a vevői elvárások megértése és megvalósítása érdekében

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki végzettség
  • Minimum 5 év hasonló területen szervezett mérnöki és vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Erős vezetői és mentorálási készség

Jelentkezés/További információ:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, adja le önéletrajzát és vezetőjének írásos engedélyét a Személyzeti Osztályon, vagy küldje el a "Jelentkezés" gombra kattintva.