www.cvonline.hu
Mérnökségi csoportvezető (német nyelvtudással)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.07.20.
Jelentkezési határidő: 2016.12.15.
Hirdetés azonosító: 1097661
lejárt

Autóipari Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • 10-15 fős projekt koordinációs csoport munkájának koordinálása, átfogó irányítása
  • A mérnökségi terület céljainak meghatározása, nyomon követése, a szükséges intézkedések bevezetése
  • Prototípus gyártás felfuttatása
  • Projektmanagement elindítása
  • Transzfer projektek kezelése
  • A termelés támogatása

            Elvárások:

            • Felsőfokú műszaki végzettség
            • Autóipar területen szerzett minimum 5 éves releváns tapasztalat (Termelés területén)
            • Tárgyalóképes német nyelvtudás
            • Autóipari szabványok ismerete
            • Precíz munkavégzés, empátia
            • Kiváló kommunikációs és motivációs készség
            • Utazási hajlandóság (külföldi kiküldetések vállalása)
            • „B” kategóriás jogosítvány

            Amit nyújtunk:

            • Prosperáló cég
            • Motivált, lendületes csapat
            • Nemzetközi környezet
            • Továbbképzési lehetőség
            • Szakmai fejlődési lehetőség

            Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
            Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
            Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.