www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető (Heves megye)

  • A hirdetés 989 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk autóipari termékek beszállításával foglalkozik. Magyarországon zöldmezős beruházás keretében épülő, újonnan induló gyárába keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Folyamatos fejlesztés a gyártás minden területén;
A gyártósor hatékonyságának optimalizálása, elemzése és fejlesztése;
A mérnökök koordinálása a gyártósoron és támogatásuk a napi feladatokban;
A kezdeti selejt arányok kontrollálása az új dimenzióban történő gyártáskor;
Gyors problémamegoldás, ajánlások kidolgozása, támogatás;
Munkafolyamatok ellenőrzése és kapcsolatépítés, kapcsolattartás a termelésben részt vevő csapatokkal;
Projekt eredmények dokumentálása, jelentések készítése és prezentálása a felső vezetésnek;
Együttműködés a társosztályokkal a folyamatos anyagáramlás és a termelési folyamat biztosításának érdekében;
A mérnökség segítése a kitűzött célok elérése érdekében;
Technikai ellenőrzések futó projektek esetében.

Követelmények:

Felsőfokú végzettség (villamosmérnök vagy gépészmérnök)
Tárgyalási angol nyelvtudás
Gumiipari tapasztalat

Munkavégzés helye:

Gyöngyös vonzáskörzete, Heves megye

Amit nyújtunk

Ideális pályázó:

Erős vezetői és problémamegoldó képességgel rendelkezik
Kiváló kommunikációs képességű
Stratégiai gondolkodásmód jellemzi

Helyek Heves
Heves
Gyöngyös
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség