www.cvonline.hu

Mérnökségi csoportvezető - Borsod

  • A hirdetés 1260 napja lejárt

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei stabil hátterű, multinacionális partnercégünk részére keresünk Mérnökségi csoportvezető munkatársat

Feladatok:

  • Gyártószerszámok beszerzésének és a már üzemelő szerszámok karbantartásának megtervezése, kivitelezése és folyamatos felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás szerszámgyártó és karbantartó cégekkel, együttműködés fejlesztése
  • Szerszámkarbantartó üzem irányítása
  • Lemezalakító-szerszámok fejlesztése,
  • Gyártástechnológiák (préselés, kivágás, hengerlés) kidolgozása, folyamatparaméterek meghatározása, munkautasítások elkészítése
  • Alkatrészgyártó szerszámok állapotának és működésének felügyelete, optimalizálása, részvétel a gyártási problémák megoldásában
  • Alkatrészgyártás területén induló projektek és változások műszaki menedzselése, szériagyártás előkészítése
  • Kapcsolattartás a munkaköri tevékenységhez kapcsolódó társosztályokkal

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Autóipari területen (preferáltan szerszámüzemben) szerzett legalább 5 éves munkatapasztalat
  • Lemezalakító szerszámok és technológiák ismerete
  • Tárgyalási szintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes, analitikus, fegyelmezett, precíz, folyamatorientált, innovatív munkavégzés
  • Szerszámgyártási technológiák (esztergálás, marás, köszörülés, huzalszikra, hőkezelés) ismerete
  • 3D tervezőrendszerek ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Autóipari követelmények gyakorlati alkalmazása (ISO TS 16949, VDA, QS 9000, APQP)
  • Lean tapasztalatok
Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag