www.cvonline.hu

Mérnökségi asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. munkatársat keres szikszói palackozó üzemébe az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Mérnökségi osztály munkájának támogatása
  • Segédanyagok készletfigyelése
  • Alkatrész és segédanyagok rendelése
  • Alkatrészraktár menedzselése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal (angol, és/vagy magyar nyelven, szóban és írásban).

Elvárások:

  • Felsőfokú Gépészmérnöki és/vagy Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelv ismerete szóban és írásban
  • Microsoft Excel és Word magas fokú ismerete
  • Felhasználói szintű AutoCAD ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodásmód és az önfejlesztés igénye
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, rendszerszemlélet

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP-ismeret
  • Német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Dinamikusan fejlődő, fiatal csapat
  • Folyamatos fejlődési, és előrelépési lehetőség

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2016.12.04-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

www.hellenergy.hu

Munkavégzés helye Szikszó
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén