Megbízható, biztos hátterű nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk

 MÉRNÖKSÉGI ASSZISZTENS

 (HF 8-6314)

 munkatársat, Fejér megyébe.

Feladatok

  • Gyárigazgató támogatása megbeszéléseken,
  • Cég képviselete tárgyalásokon,
  • Gyárban lévő folyamatok átfogó ismerete,
  • Szükség esetén fordítás, tolmácsolás.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Termelési és/vagy pénzügyi tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol és társalgási szintű német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Biztos hátterű vállalat,
  • Hosszú távú lehetőség előrelépéssel,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Fejér megye.
  • Munkakezdés azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
 kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a „HF 8-6314” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

         Link megjelenítése