www.cvonline.hu

Mérnökség vezető

Régió: Külföld

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.22.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1237982

Multinacionális gyártó partnerünk számára keresünk mérnökség vezető kollégát Nyugat-magyarországi munkavégzéssel. Ügyfelünk elektronikai gyártási háttérrel és vezetői tapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várja.

Feladatok:

• A mérnökségi kapacitások kihasználásának optimalizálása, a gyártási folyamat állandó fejlesztése, hatékonyság növelése.
• Új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása.
• Beosztott munkatársak feladatainak koordinálása.
• Mérnökségi csoport irányítása, támogatása, motiválása és fejlesztése, személyügyi intézkedések kezdeményezése. Létszámtervezésben, kiválasztásban és értékelésben való aktív részvétel.
• Oktatási igények felmérése és továbbítása a személyzeti osztályra.
• Gyártási folyamat folyamatos optimalizálása, (pl.: selejt, ráfordítási idők csökkentése), üzemi hatékonyság növelése.
• Tapasztalt hibák, eltérések esetén azonnali korrekció kezdeményezése, a termeléstől kapott problémák folyamatos elemzése és intézkedés a megoldásukra.

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvismeret
• Legalább 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat

Elérhető éves juttatási csomag: bruttó 10.000.000 HUF-tól

Amennyiben szeretne többet megtudni a lehetőségről, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.