www.cvonline.hu

Mérnökség vezető

  • Frissítve 323 napja

Multinacionális háttérrel rendelkező, autóipari beszállító partnercégünk számára keresünk munkatársat bővülés miatt az alábbi pozícióba

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Feladatok:

  • Szerszám management irányítása

  • Gyártási folyamatok tervezésének, fejlesztésének irányítása

  • Gyártási dokumentáció készítése, karbantartása

  • Döntés előkészítésekhez elemzések készítése

  • Reklamációk kivizsgálása

  • Új projektek támogatása, irányítása

  • Változásértesítők kezelése

  • SAP bevezetésben való részvétel

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (gép-gyártástechnológiai vagy szerszám szakirány)

  • 5 év szakmai tapasztalat autóiparban

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • MS Office ismeret

  • AutoCad és 3D szoftver ismerete

Előny:

  • Szerszám tervezési, javítási ismeret

  • Nyomásos öntészeti vagy műanyag fröccsöntési ismeret

  • ISO/TS 16949 Minőségirányítási rendszer ismerete

  • LEAN ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • Analitikus gondolkodás

  • Önképzési hajlandóság, rugalmasság

  • Céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség

  • Jó kommunikációs készség, csapatirányításra való alkalmasság

Amit megbízónk nyújtani tud:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,

  • Versenyképes fizetés (alapbér + juttatások),

  • Színvonalas, változatos munka,

  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Juhász Lotti Junior HR tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Magyarország