www.cvonline.hu

Mérnökség vezető-Mór (Ref.szám: HM-1375)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.01.22.
Hirdetés azonosító: 998443

Feladatok:

  • A mérnökségi csoport irányítása
  • Új termék bevezetési projektek felügyelete, NPI folyamatok koordinálása
  • Gyártástámogatás, folyamatfelügyelet, a gyártás műszaki feltételeinek biztosítása
  • Gyártástechnológia fejlesztése
  • Költségelemzések készítése
  • CI (Continuous improvement) projektek kezdeményezése Plant szinten
  • Teljes körű együttműködés az érintett részlegekkel (pl: QM)

Elvárások:

  • 6-8 éves releváns szakmai tapasztalata hasonló pozícióban, autóipari környezetben (Tier1 vagy OEM)
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök diploma)
  • Projektvezetői tapasztalat nemzetközi környezetben (Budgeting, Cost control)
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség, rugalmasság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások, bónusz rendszer
  • Magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1375-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a +36 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő