Mérnökök: CAD/ CAM, Acélszerkezet, Turbina tervezés/kivitelezés/gyártás

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 640530
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Olajipari berendezésekhez/szerkezetekhez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátására keresünk tapasztalt kollégákat.

Feladatkör, felelősségek:    Akiket keresünk:

1. CAD/CAM tervezőmérnök

2. Acélszerkezeti tervezésben/kivitelezésben tapasztalattal rendelkező szakember

3. Turbina tervezésben/ gyártásban gyakorlatot szerzett szakember

Az új kollégáknak az első 1-2 hónapban Norvégiában kell dolgozniuk, hogy megismerkedjenek a cégcsoport vállalatainak tevékenységeivel, a munkafolyamatokkal és emberekkel.

A cél: kialakítani a hatékony közös munka folyamatait a cégcsoport többi leányvállalatával és idővel a lehető legtöbb magas hozzáadott értékű tervezőmunkát a budapesti irodába hozni.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Azonnali munkakezdéssel keresnek az alábbi kompetenciákkal rendelkező jelölteket:

5 -15 éves releváns szakmai tapasztalat,

Előny a nemzetközi gyakorlat,

Preferált tervezés-technológiai gyakorlat:

§ PDMS

§ INVENTOR

§ MICROSTATION

Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Proaktív, kreatív hozzáállás

Nyitott személyiség

Projektvezetői készségek

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy, az olajipar területén működő vállalat, mely tervez, gyárt, projekteket valósít meg.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió