www.cvonline.hu

Mérnök/Műszaki Üzletkötő ASZ17

  • A hirdetés 302 napja lejárt

Feladatok

  • Értékesítési stratégia megvalósítása;

  • Meglévő ügyfélkör támogatása;

  • Új partnerek felkutatása;

  • Szoros együttműködés az értékesítési illetve a termelési csapattal.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépipari végzettség előny;

  • Műszaki területen szerzett értékesítési és/vagy termelési tapasztalat (fémforgácsolás, lemezmegmunkálás, műanyag fröccsöntés, nyomásos öntés, stb.);

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;

  • Nyugat-magyarországi vagy budapesti lakóhely;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Nagyfokú rugalmasság, önálló munkavégzés.

Egyéb információ

Amit kínálnak:

  • Versenyképes alap- és teljesítményalapú kiegészítő bérezés;

  • Fiatalos, családias légkör multinacionális háttérrel;

  • Vállalati személygépkocsi, mobiltelefon, számítógép.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki