www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés 799 napja lejárt

 Országos laboratóriumi hálózattal rendelkező cégünk

székesfehérvári laboratóriumába

mérnök

munkatársat keres

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök (gépész- vagy villamosmérnök)  vagy
  • Laboratóriumi mérnök
  • mérnök-informatikus
  • Biomérnök végzettség

Előny:

  • Informatikai egységek, rendszerek ismerete

Feladatok:

  • Orvosi laboratóriumi műszerek üzemeltetése, hibaelhárítása, karbantartása
  • Kapcsolattartás szervizekkel
  • Kimutatások, elemzések, statisztikai feldolgozások készítése
  • Informatikai eszközök napi üzemeltetési feladatainak ellátása

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Szakmai önéletrajzát a megpályázott pozíció és a fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Fejér
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő