www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A SIAD vállalatcsoport Közép-Európában az ipari-, egészségügyi- és laboratóriumi gázok piacának meghatározó szereplője. Magyarországi leányvállalatunk, a SIAD Hungary Kft. műszaki csapatába keresünk

Mérnök

munkatársat

miskolci munkavégzéssel.

FELADATOK:

  • Töltő üzem működésének biztosítása műszaki vonatkozásban.
  • Karbantartási terv készítés (tervszerű és rendkívüli karbantartás).
  • Kapcsolattartás szakhatóságokkal (engedélyeztetés, műszaki átadás-átvétel).
  • Eszköz- és anyag raktárkészlet kezelése.
  • Vevői installációk tervezése, kivitelezése és kiviteleztetése alvállalkozókkal.
  • Ár/költség kalkulációk.
  • Vevők oktatása a létesített eszközök, berendezések használatáról, üzemeltetéséről.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gépész (épületgépész, vegyipari gépész) esetleg villamos végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, AutoCAD).
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten.
  • Önállóság, jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú személyiség.
  • Jó műszaki érzék, gyors problémamegoldó képesség.
  • Önálló munkavégzésre alkalmas egyéni felelősségvállalás mellett.
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat.

ELŐNYÖK:

  • Nyomástartó-edények üzemeltetése során szerzett tapasztalat.
  • Nyomástartó-edény gépész OKJ végzettség.
  • Munkavédelmi technikus, vagy egyéb munkavédelmi előképzettség, gyakorlat.
  • Villamos hibaelhárításban szerzett gyakorlat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai betanítás, továbbképzés.
  • Kihívásokkal teli, családias munkakörnyezet.
  • Hosszú távú, stabil munkahely.

Amennyiben megfelel elvárásainak és érdekesnek találja a lehetőséget, úgy magyar nyelvű önéletrajzát 2015. február 26-ig várjuk a megadott e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő