www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés 519 napja lejárt

Feladatok:

  • Új termékekkel és gyártósorokkal kapcsolatos műszaki támogatás
  • Berendezések fejlesztése, költség-csökkentés
  • Hibaanalízis, problémamegoldás
  • Műszaki és minőségbiztosítási dokumentáció elkészítése
  • Műszaki rajzok készítése
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Elvárások:

  • Hasonló területen (mérnöki, tervezés) szerzett tapasztalat
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (műszaki, mérnöki)
  • Angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeret
  • Proaktivitás
Előnyt jelent:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • KAIZEN és költségcsökkentő módszerek ismerete
  • ISO és PLC ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(%C3%BAj).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő