www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

3D gépészeti tervezésben professzionálisan jártas, dinamikus fiatal mérnököt keresünk tervezési, beszerzési, műszaki vezetési feladatok ellátására.

Feladatok:

  • fém és műanyag tartályok és azok gyártó készülékeinek tervezése
  • gyártás nyomonkövetése, dokumentálása
  • beszerzési, műszaki vezetési feladatok
  • értékesítés támogatása (árajánlatok kidolgozása, marketing anyagok készítésében való részvétel, kiállításokon, termékbemutatókon való megjelenés szakmai támogatása)

Elvárások:

  • 3D gépészeti tervezésben professzionálisan jártas
  • dinamikus fiatal mérnök
  • forgácsolási / CNC / lemezszerkezetekkel kapcsolatos ismeretek
  • alapos számítástechnikai ismeretek
  • nyelvismeret (angol)

Juttatások:

  • versenyképes alapfizetés
  • utazási támogatás
  • eredményességtől függő támogatás
  • rugalmas munkavégzés

 Információ és jelentkezés az alábbi email címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő