www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés tegnap lejárt

ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERVEZŐ CÉG
MÉRNÖKÖT KERES!

(Link megjelenítése)

Főbb feladatok:
Gépészeti rendszerek tervezése, számítógépes feldolgozása tervezői szoftverekkel,

Hőtechnikai számítások készítése építési engedélyhez, kiviteli tervekhez,
Multifunkciós épületek, üzlethelyiségek, csarnokok, családi házak, ipari épületek komplex épületgépészeti tervezése, vezető tervezői segítséggel

Amit nyújtunk:
Kiemelkedő munkabér és prémium rendszer, rugalmas munkaidő,

egyéb juttatások egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként

Alapelvárás:
Tervezői szoftverek ismerete: Autocad, WinWatt, Ms. Office

Előny:
Tervezési tapasztalat,
német nyelvtudás, Lindab Cadvent, Revit programok ismerete

Várjuk:
Önéletrajzot, portfóliót, nettó fizetési igényszintet az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Budaörs
Kategória Építés / Ingatlan > Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő