www.cvonline.hu
Mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 1098235

Miskolci partnerünk részére mérnök munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Mérnök

Feladatok:

  • Vevői installációk megvalósítása
  • Kereskedői igények fogadása
  • Költségkalkulációk elkészítése
  • Hatósági engedélyeztetés
  • Alvállalkozók felkutatása, minősítése; szerződés megkötése
  • Szervezés, kivitelezés az alvállalkozókkal; helyszíni művezetés
  • Rendszerkarbantartás, utólagos értékesítés
  • Telephelyi töltőüzemi működés biztosítása
  • Karbantartási tervek készítése (tervszerű és rendkívüli karbantartások esetén)
  • Karbantartási anyagok és eszközök beszerzése; raktározás
  • Kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal (MKEH)
  • Költség és beruházás optimalizálása

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú épületgépész vagy vegyipari gépész végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Ms Office és AutoCad tervező program felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Rugalmasság, kreativitás, csapatszellem

Előny:

  • Nyomástartóedény gépész végzettség
  • Mérnöki kamarai tagság
  • G/G korl./GD-33 tervezői jogosultság
  • Vegyipari cső- és technológiai, épületgépészeti vagy nyomástartóedény tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi háttér
  • Csapatmunka

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.