www.cvonline.hu

Mérnök

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Mérnöki munkakörbe

Mérnöki munkakörbe eresünk megbízható és kreatív munkatársat, budapesti székhelyű, akkreditált vizsgáló laboratóriumba. Várjuk gyakorlatias szemléletmóddal rendelkező, a műszeres vizsgálatokhoz értő és a pontosságot szerető, mérnök végzettségű, gyakorlott munkatárs jelentkezését.

Szakmai feladatai:

  • projekt komplex kivitelezése, projekt menedzsment a beérkező megrendelések felvételétől, a megbízóval való kapcsolattartáson át a vizsgálatok elvézéséig és szakszerű kiértékeléséig, illetve a jegyzőkönyv elkészítéséig, magyar és angol nyelven
  • műszeres és laborvizsgálatok szabványszerű végzése magas színvonalon, a határidők pontos betartásával
  • aktívan részt vesz a minőségpolitika kialakításában és érvényesítésében
  • gondoskodik az akkreditálásban szereplő feladatok maradéktalan ellátásáról

Elvárások:

  • műszaki (gépész- vagy vegyészmérnöki) végzettség (műanyagok ismerete előnyt jelent)
  • hasonló területen (ipari laborvizsgálatok, minőségbiztosítás) szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • kreatív, önálló ugyanakkor pontos és precíz munkavégzés, elhivatottság a minőség iránt
  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • kommunikatív angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • szabványok, valamint az akkreditáció ismerete előnyt jelent

A fényképes önéletrajzot, bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk!

E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyártás / Termelés, Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest