www.cvonline.hu

Mérnök

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1070860

Energetikai tervezéssel valamint elektronikai eszközök forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére nappali tagozatos diák munkatársat.
Feladatok:

  • Dokumentáció készítés és programozás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony villamosmérnök vagy mérnökinformatikus szakon
  • Műszaki beállítottság
  • Magas fokú MS Office tudás
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 995 forint/óra + 12500 forint béren felüli juttatás
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • Francia nyelvtudás

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, várjuk fényképes magyar ás angol nyelvű önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió