www.cvonline.hu

Mérnök

  • A hirdetés 546 napja lejárt

Mérnök

Spanyol tulajdonú, vecsési székhelyű, orvosi elektronikai készülékeket gyártó céghez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer és a vállalati folyamatok folyamatos fejlesztésében
  • Biztosítani az ISO szabványnak, valamint a vevői elvárásoknak való megfelelést
  • Részvétel a folyamat- és rendszerauditok elkészítésében
  • Riportok készítése a minőségbiztosítási vezető felé
  • Termékekre vonatkozó minőségi paraméterek folyamatos fejlesztése, jelentések készítése és eredmények elemzése
  • Vevői reklamációk kezelése, javítóintézkedések koordinálása
  • Belső minőségbiztosítási problémák esetén javítóintézkedések koordinálása
  • Munkautasítások készítése
  • Változások kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

A feladatokhoz értelemszerűen illeszkedő elvárások:

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség: minőségbiztosítási mérnök vagy gépész/villamos végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Dinamikus, kommunikatív, nyitott személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Precizitás, megbízhatóság, rendszerszemlélet.

Ami kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • béren kívüli juttatások
  • kellemes munkakörnyezet
  • tanulási lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol