www.cvonline.hu

Mérnök-üzletkötő

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 999353
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy ipari elektrotechnikai és automatizálási megoldásokkal foglalkozó partnerünk részére keresünk mérnök-üzletkötő pozícióba munkatársat!

Feladatok:

Az állás betöltőjének feladata gondoskodni arról, hogy a vállalatpolitikai céloknak megfelelően az éves célkitűzésben szereplő értékesítési célokat a vállalat marketing és értékesítési stratégiák megvalósításával elérhesse. Szakmailag és kereskedelmileg kompetens partnerként ápolja a kapcsolatot a meglévő ügyfélkörrel, új vevői kapcsolatokat létesít, javítva ezzel a vállalat piaci helyzetét, illetve új piacokat teremt. Meg kell találnia és alkalmaznia az összes ehhez szükséges eszközt és módszert, mint például újabb vevőkörzetek megkeresését, a meglévő ügyfélállomány biztosítását, a vállalat képviseletét.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki  végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat az eladás területén
  • Jó német vagy angol nyelvismeret
  • Érvényes vezetői engedély
  • Gépkocsival képes max. hat órán át folyamatosan vezetni
  • Minimum 15kg tömeget meg tud emelni
  • Szükség esetén hajlandó szállodában egy-egy éjszakát eltölteni
  • A cég által meghatározott, a tevékenységéhez illeszkedő öltözéket (öltöny, zakó stb.) hord
  • Pontos, magabiztos, biztos fellépés
  • Saját szerepéhez, munkájához pozitívan viszonyul, magas teljesítménymotivációval bír, a gyakori helyváltozás nem jelent számára megterhelést.
  • Az új szituációkra való gyors és rugalmas reagálás képessége.
  • Képes tervszerűen és rendszerezetten viselkedni, meg tudja magát és munkáját szervezni

Előnyt jelent:

  • Nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális munkakörülmények
  • Multinacionális cégnél szerezhető tapasztalat
  • Átlag feletti kereset
  • Céges autó, laptop és telefon biztosítása
  • Jutalom és cafeteria

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a Link megjelenítéset követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése