www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 991883

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerszámgépek értékesítése Közép- és Kelet Magyarország területén
  • Meglévő ügyfelek látogatása, új ügyfelek akvirálása
  • A vevők igényeinek felmérése, műszaki megoldások ajánlása
  • A teljes értékesítési folyamat kivitelezése
  • Vevőelégedettség nyomon követése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvismeret
  • Értékesítési tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, kommunikatív személyiség
  • Előny: forgácsolási tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Távmunkában végezhető!

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!