www.cvonline.hu

Mérnök-üzletkötő

  • A hirdetés 693 napja lejárt

Budapesti székhelyű multinacionális energetikai vállalat

mérnök-üzletkötő

pozícióba, teljes munkaidőbe munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest és Kelet-Magyarország

Főbb feladatok:

Klímatechnikai termékek értékesítése Budapesten és a kelet-magyarországi régióban, a meglévő értékesítési csatornák folyamatos fejlesztése és bővítése, ezen belül:

  • megrendelőkkel való ártárgyalások lebonyolítása;
  • ajánlatok kidolgozása;
  • szállítási szerződések előkészítése, megkötött szerződések nyomon követése;
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, műszaki tanácsadás;
  • szerviz tevékenység támogatása;
  • gyártóművekkel való kapcsolattartás, és az általuk biztosított továbbképzéseken való részvétel;
  • üzleti tervek teljesítése (elvárt forgalom elérése).

Szakmai elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség, és
  • angol vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás, és
  • méretező és ajánlatkészítő programok készség szintű ismerete, és
  • B kategóriás jogosítvány.

Személyes elvárások:

  • önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • magabiztos, határozott fellépés;
  • problémamegoldó és kezdeményező készség;
  • jó szervezőkészség;
  • elkötelezettség a minőségi munkavégzés iránt.

Előnyt jelent a klímatechnika területén szerzett tapasztalat (tervezői, kivitelezői, értékesítési funkciók).

Amit kínálunk:

  • munkaviszony;
  • versenyképes jövedelem (havi fix bér és értékesítési volumen alapján számolt jutalék);
  • üzletkötői tevékenység az egyik legnevesebb európai klímatechnikai gyártómű magyarországi képviseletén;
  • hivatali célú mobiltelefon és személygépkocsi használat.

Ha a fenti pozícióleírás felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázati anyagát a fizetési igény megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Békés
Hajdú-Bihar
Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol