www.cvonline.hu

Mérnök - Üzletkötő

  • A hirdetés 683 napja lejárt

A

COMETRON Kft.

1991. óta kizárólagos képviseletét látja el ipari víz- és gázelemző műszergyártóknak Magyarországon.

Budapesti képviseleti irodánkba munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Ipari víz- és gázanalitikai műszerek forgalmazása
  • Meglévő és új Ügyfelek látogatása során alkalmazástechnikai tanácsadás
  • Árajánlatok készítése
  • Konzultáció tervezőkkel, kivitelezőkkel
  • Helyszíni szemléken való részvétel
  • Kapcsolattartás a szervizzel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Önállóság, jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú személyiség
  • Ipari MÉRÉSTECHNIKAI tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás
  • Jogosítvány és gépjármű vezetési tapasztalat

Olyan frissen végzett mérnökök jelentkezését is várjuk, akik rendelkeznek méréstechnikában szerzett tapasztalattal és nyitottak az erős szakmaiságot igénylő üzletkötői munkakörre

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai betanítés utána folyamatos továbbképzések
  • Innovatív környezet
  • Professzionális csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Fényképes angol és magyar szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címére kérjük.

További információ: Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő