www.cvonline.hu

Mérnök-üzletkötő

  • A hirdetés 771 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára Mérnök-értékesítő munkatársat keresünk.

Feladatok:
• Az anyacég és partnerei által gyártott gép, berendezés, az ezekhez tartozó kiegészítő tartozékok és alkatrészek, illetve szolgáltatások értékesítése, illetve árajánlatok készítése a saját értékesítési területen.
• Folyamatos kapcsolattartás a cég meglévő és új ügyfeleivel (4-5 ügyféllátogatás/nap, min. 16 látogatás/hét, 200 új ügyfélkapcsolat évente).
• Karbantartási munkákkal kapcsolatos szóbeli vagy írásbeli megállapodás az ügyfelekkel (előzetes árajánlat alapján).
• Új üzleti lehetőségek feltárása, látogatások, beruházás információk megszerzése.
• Piackutatás az értékesítési területen, időszakos jelentések készítése.
• Szakmai továbbképzéseken, tréningeken való részvétel.
• Adminisztratív feladatok elvégzése (CRM), szükséges nyomtatványok, jelentések határidőre történő előkészítése.
• Az anyacég által kiadott műszaki információk használata, gyakorlati alkalmazása.
• Szemináriumok, ismertetők tartása az ügyfelek részére.

Elvárások:
• Műszaki, felsőfokú végzettség
• Angol középfokú nyelvismeret (írásban és szóban)
• Microsoft Office alapszintű ismerete
• „B” kategóriás gépjármű-vezetői engedély, vezetési gyakorlat
• Értékesítési tapasztalat előny

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés+jutalék
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
Budapest és Pest megye

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol