www.cvonline.hu

Mérnök - Üzletkötő

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Az igus Hungária Kft. (Link megjelenítése) a kölni igus Gmbh 100%-os leányvállalata, ipari műanyag alkatrészek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó, 2005 óta sikeresen működő vállalkozás.

Magyarországi csapatunk bővítéséhez

munkatársat keresünk energiavezető lácok, kábelek, konfekcionált kábelek, műanyag siklócsapágyak, gömbfejek és sikló lineáris vezetéseink értékesítésére.

Munkakörnyezet:

  • dinamikusan fejlődő, családias munkakörnyezet,
  • hosszútávra tervezett foglalkoztatás

Munkakör részletezése, feladatok:

  • meglévő ügyfelek mélyebb megismerése, új piaci lehetőségek,vevők fekutatása, megnyerése
  • a kulcsvevőkkel való rendszeres személyes kapcsolattartás
  • összetettebb vevőiajánlatkérések,projektek kezelése,megválaszolása és nyomonkövetése
  • bonyolultabb szállítói ajánlatkérések összeállítása,kezelése és nyomonkövetése

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú, mérnöki végzettség
  • jártasság a mechanikai és elektronikai gépelemekben
  • magabiztos számítógépkezelői ismeret (Office alkalmazások, stb.)
  • "B" kategóriás jogosítvány

Elvárt nyelvtudás:

  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban, szaknyelv ismerete

Amít nyújtunk:

  • munkavégzéshez szükséges laptop + iPad
  • szolgálati gépkocsi
  • mobiltelefon
  • külföldi és hazai műszaki valamint értékesítési tréningek

Munkavégzés helye:

  • ügyféllátogatás Nyugat-Magyarországon

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.