www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

 Szűréstechnológia területén vezető, multinacionális vállalat magyarországi irodájába keresünk munkatársat

pozícióba

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Projektek kidolgozása, végrehajtása, követése
  • A saját célkitűzéseiért felel
  • Új termékek bemutatása
  • Adott területre vonatkozó értékesítési stratégia kidolgozása
  • Új, potenciális partnerek felkutatása
  • Meghatározott értékesítési célok teljesítése
  • Árajánlatok előkészítése, kidolgozása
  • Kapcsolattartás nemzetközi munkatársakkal (angol, német, olasz, francia)
  • Beszámolási kötelezettség a területére vonatkozó értékesítési adatokról

 Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség vagy tudományos felsőfokú képesítés
  • Legalább 2-4 év műszaki-kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Feldolgozóipari területen szerzett korábbi tapasztalat valamint olaj és gázipari tudás külön előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Román nyelv ismerete előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kellemes környezet
  • Versenyképes fizetés és bónusz csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges autó, céges telefon, laptop és egyéb a munkavégzéshez szükséges eszköz

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, angol ésmagyar nyelvű önéletrajzát küldje az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő