www.cvonline.hu

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

Megbízónk nagyértékű műszaki berendezéseket forgalmazó nemzetközi vállalat. Termékeik új, használt valamint bérleti formában is elérhetőek partnereik számára. A cég a legkiválóbb minőséggel, megbízhatóságával és folyamatos műszaki fejlesztésével jelenleg és a jövőben is mindent megtesz partnereik egyénre szabott magas színvonalú kiszolgálásáért. A cégcsoport a világban közel 20 leányvállalattal, kiépített kereskedelmi hálózattal rendelkezik. Magyarországon a 90’-es évek eleje óta van jelen és mára az iparágában piacvezető. A cél továbbra is meghatározó, megkerülhetetlen, piacvezető cégnek maradni. Ehhez keresünk most egy

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ munkatársat

Budapest, Pest megyére

(ref.szám : GS-SSS4)

Budapest, Pest megye kiemelt területe a cégnek, itt különösen fontos a cég megfelelő képviselete. A pályázónak hinni kell a cégben és termékeiben. A növekedéshez új és meglévő cégeket/partnereket kell felkutatnia/látogatnia és azokkal üzletet kötnie. Mindez felelősséggel, de nagyfokú szabadsággal is jár, mellyel tudnia kell élnie. Képesnek kell lennie magasabb szinteken is tárgyalni: ügyvezetők, tulajdonosok. Dinamikus, eredményorientált csapatba érkezik, ebbe kell tudnia beleilleszkedni. „Home office”-ból dolgozik, folyamatosan utazik, partnereket látogat, havi 1-2 napot tölt csak a központban.

Szakmai és személyes elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, ideálisan műszaki végzettség,
  • Angol vagy Német nyelvtudás,
  • Minimum 3 éves értékesítési tapasztalat B2B területen, melyet nemzetközi cégnél vagy ott is szerzett (komoly beruházási javak, nagyértékű berendezések értékesítése, pl. nyomdagép, teherautó stb.)
  • Előny: finanszírozás területén szerzett tapasztalat
  • Éhes legyen a sikerre, egészségesen agresszív, szeressen eladni, képes legyen bizalmat ébreszteni
  • egyéb személyiségjegyek: rugalmas, felelősséget képes felvállalni, kommunikatív, agilis, eredményorientált, ambiciózus, nyitott, vitától nem fél, tud érvelni, önálló, problémamegoldó.

A cégnek komoly presztízse van a piacon, komoly termékekkel, komoly innovációs technológiai kutatásokkal a háttérben, mely az új munkatárs számára is folyamatos műszaki fejlődést, újabb és újabb projekteket rejt magába. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el szakmai önéletrajzát 2014. március 20-ig az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator