Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Mérnök üzletkötő

Reed Magyarország Kft. / Reed Recruitment-Mérnök üzletkötő
Hozzáadva 2012.07.13.
Hirdetés azonosító: 418676
lejárt

Ügyfelünk - Magyarországon meghatározó, multinacionális háttérrel rendelkező villamos ipari vállalat munkatársat keres a következő munkakörbe:

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (Dél-Dunántúl)

Feladatok:

  • Kapcsolatok építése, új partnerek felkutatása
  • Szakmai kiállításokon való résztvétel
  • Műszaki ajánlatok készítése
  • Projektfigyelés és menedzselés
  • Piaci elemzések készítése

Feltételek:

  • Középfokú Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat/ismeret
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz és megbízható személy
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Dél-Dunántúli lakhely

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Korszerű munkakörülmények, nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • Gépkocsi, notebook, mobiltelefon
  • Külföldi képzések, betanítás
  • Hosszú távú, folyamatos karrier egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye:

Dél-Dunántúl, home office

Dél-Dunántúl (Home office)
Kategória
Kereskedelem / Értékesítés, Műszaki / Mérnök
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Kaposvár, Szekszárd, Pécs

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése