www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

Ügyfelünk - Magyarországon meghatározó, multinacionális háttérrel rendelkező villamos ipari vállalat munkatársat keres a következő munkakörbe:

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (Dél-Dunántúl)

Feladatok:

  • Kapcsolatok építése, új partnerek felkutatása
  • Szakmai kiállításokon való résztvétel
  • Műszaki ajánlatok készítése
  • Projektfigyelés és menedzselés
  • Piaci elemzések készítése

Feltételek:

  • Középfokú Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Ipari automatizálásban szerzett tapasztalat/ismeret
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz és megbízható személy
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Dél-Dunántúli lakhely

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Korszerű munkakörülmények, nemzetközi háttér
  • Versenyképes jövedelem + juttatások
  • Gépkocsi, notebook, mobiltelefon
  • Külföldi képzések, betanítás
  • Hosszú távú, folyamatos karrier egy dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye:

Dél-Dunántúl, home office

Munkavégzés helye Dél-Dunántúl (Home office)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Kaposvár, Szekszárd, Pécs