www.cvonline.hu

MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1073828

Világszerte elismert fémalkatrész gyártó és értékesítő cégcsoport, fejér megyei B2B kereskedelmi irodájába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
  • Tanácsadás, a vevői igények maradéktalan kiszolgálása az adott szerződések keretében
  • Az új vevői igények feltérképezése, szerződések előkészítése
  • Projekt feladatok ellátása, koordinálása
  • Árajánlatok előkészítése, folyamatos egyeztetés a társosztályokkal, a gyártóegységekkel a vevői igényeknek megfelelően
  • A felmerülő technológiai, minőségi, szállítási és értékesítési feltételek, megoldások elősegítése
  • Riportok, statisztikai előrejelzések készítése a Menedzsment felé
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Multinacionális autóipari/gépipari vállalatnál B2B kereskedelem/ellátási lánc/mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office (Excel táblák) haladó szintű ismerete
  • ERP rendszer ismerete (SAP, Oracle)
  • Project management tapasztalat
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Csapatjátékos
  • Megoldás és eredmény-orientált szemlélet
  • Precíz és önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, multinacionális kereskedelmi környezet
  • Összetartó, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria)
  • Cégautó
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések), előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖK-ÜZLETKÖTŐ, Fejér megye