www.cvonline.hu

Mérnök Üzletkötő

  • A hirdetés 205 napja lejárt

Corweld Plus Kft. a magyar hegesztési kereskedelmi piacon két évtizede aktív résztvevő, dinamikusan bővül és a professzionális felhasználókra koncentrál. Európai gyártóművekkel kooperálva előállított saját márkás hegesztőanyagaink magyar piacon való értékesítése, a finn Kemppi hegesztőgép gyártó képviselete és a 3M Speedglas hegesztési munkavédelmi termékei master distributorként történő értékesítése képezi tevékenységünk gerincét. Kifejezetten nagy, ipari zászlóshajó cégek kiemelt beszállítói vagyunk olyan területen, ahol a termékek kifogástalan minősége mellett a hegesztési szakértelem is elvárás.

Jelenleg bővülés miatt új munkatársat keresünk

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

pozícióba.

Olyan szakember illene csapatunkba, aki terhelhető, rugalmas, eredmény- és teljesítményorientált, magabiztosan kommunikál angolul, önálló, képes priorizálni!
Feladatok:

  • Finn cég képviselete, kiemelten a Kemppi hegesztőgép termékcsoport menedzsmentje
  • meglévő ügyfelek gondozása
  • új partnerek akvirálása
  • support feladatok ellátása
  • finn céggel való napi szintű kapcoslattartás

Elvárások:

  • hegesztőmérnök, gépészmérnök, vagy villamos mérnök végzettség,
  • kommunikációképes, aktív ANGOL nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • alapbér+ teljesítményarányos bérezés
  • továbbképzések főként Finnországban
  • céges autó- magán használatra is

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes, informatív önéletrajzát!