www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező, ipari szektorban működő, gáz fűtőkészülékeket gyártó cég magyarországi forgalmazója sikeres, lendületes csapatába angol nyelvtudással, minimum öt éves szakmai gyakorlattal, önálló, aktív szakember személyében keres most új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Szakmai tanácsadás
  • Új vevői kapcsolatok építése, meglévők gondozása
  • Projektek követése
  • Árajánlatok készítése
  • Termékbevezetésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Épületgépész BSC diploma
  • Épületgépész területen, üzletkötői pozícióban elöltött 5 év gyakorlat
  • Piacismeret és meglévő aktív kapcsolatrendszer
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Aktív, kezdeményező személyiség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Légkezelők, hővisszanyerők értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Nem lakossági, gáztüzelésű fűtőkészülékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció képes francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai tapasztalathoz mérten versenyképes bérezés
  • Teljesítményarányos bónusz rendszer
  • Rendezett munkahelyi légkör
  • Önálló munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőség

Munkavégzés helye:

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai magyar ÉS angol önéletrajzával, valamint minimum bérigényének megjelölésével pályázzon rá!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol