www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

  • A hirdetés 627 napja lejárt

A polimer alapú megoldások prémium-márkájaként REHAU nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén.Innovációs erőnk és üzletágainkon túlnyúló szolgáltatásaink, valamint az ezekből adódó hatékony kölcsönhatás révén  modern és professzionálisan irányított családi vállalkozásként egyedülállóak vagyunk a műanyagiparban. Kompetenciáink közé tartozik az anyag-és rendszerfejlesztés, valamint a felületképzés. Ezeken a területeken a REHAU világszerte több mint 15.000 munkatárssal, 170 telephelyen élen jár innovációival.

Folyamatosan bővülő feladataink ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatunkba REHAU BAU szegmensünkbe, az alábbi munkakörbe:

ÉPÜLETGÉPÉSZETI ÜZLETÁG

ÉSZAK-KELET-MAGYARORSZÁG

FELADATAI:

  • Épületgépészeti termékek értékesítése
  • Kapcsolattartás a meglévő vevőkörrel
  • Hosszú távú vevőkapcsolatok kiépítése és bővítése
  • Alkalmazástechnikai tanácsadás
  • Projektek követése
  • Új rendszereink piaci bevezetése
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Kivitelezők oktatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE: ÉSZAK-KELET-MAGYARORSZÁG. BUDAPESTI PÁLYÁZÓK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

ELVÁRÁSAINK:

  • Épületgépész-mérnök végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai gyakorlat
  • Alapos piacismeret, kialakult kapcsolatrendszer
  • Megbízható MS Office- és AUTO CAD-ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelvtudás ill. az épületgépészeti termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • Önálló, vevőorientált munkavégzés
  • Csapatszellem, nyílt kommunikáció
  • „B” kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló munkahelyi légkör közvetlen és nyílt kommunikációval, kötetlen munkavégzés
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkör továbbképzési lehetőségekkel
  • Versenyképes juttatások

Amennyiben a kínált pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre fényképes pályázati anyagát magyar és német/angol nyelven.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol