www.cvonline.hu

Mérnök-üzletkötő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1001653
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal a világ egyik legnagyobb szerszámgyártó cégéhez keresünk mérnök üzletkötőket.

Feladatok:

  • Az adminisztratív feladatok távmunkában (otthonról) végezhetőek
  • Az ügyfelek folyamatos látogatása, kapcsolatok ápolása
  • Új vevői kapcsolatokat létesítése
  • A vállalat képviselete a jelenlegi partnerek előtt
  • Győr, Székesfehétvár, Budapest útvonalakon heti többszöri utazás

Elvárások:

  • Legalább 3 éves szerszámgyártásban szerzett tapasztalat
  • Mérnök üzletkötői tapasztalat
  • Műszaki felsőfokú képzettség,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Nyílt, határozott, ügyfélközpontú személyiség,
  • Számítógép (MS Office) felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Német vagy egyéb nyelv legalább középszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Céges autó és laptop
  • Utazási költségtérítés
  • Teljesítményarányos havi bónusz

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, angol nyelvű önéletrajzának feltöltésével jelentkezzen!