Biztos háttérrel rendelkező megbízónk számára keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (SZERSZÁMGÉP)

 (HF 11-7566)

pozícióba.

Feladatok

  • Forgácsoló szerszámgépek értékesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfélkör kiépítése,
  • Árajánlatok kidolgozása a vevői igények alapján,
  • Együttműködés az európai gyártópartnerekkel.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil szakmai környezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Céges autó magánhasználatra is (benzinnel együtt),
  • Magas alapfizetés + bónusz.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Országosan (Az ország bármely területéről várunk jelentkezőket.).

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar és idegen nyelvű önéletrajzait kérjük, küldje a „HF 11-7566"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése