www.cvonline.hu
Mérnök-üzletkötő (Referenciaszám: PJ4301)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1023048
lejárt

Ügyfelünk stabil lábakon álló, prezíc, német munkakultúrát képviselő nemzetközi cégcsoport magyarországi gyára. A gyártás az elektronikai terület széles spektrumát lefedi: panelek kézi, gépi beültetése, összeszerelés, kábelkonfekcionálás stb. széleskörű ipari felhasználásra.

Gyártókapacitásuk további javítása érdekében keresik kollégájukat az alábbi pozícióba:

Mérnök-üzletkötő

Feladata:
- Potenciális partnerek felkutatása minden olyan területről, ahol vállalatunk profilja szerint eredményes beszállítóvá válhatunk

- Kapcsolatfelvétel a potenciális partnerekkel
- Ajánlatok előkészítése, partneri látogatások szervezése
- Aktív részvétel az árajánlatadó és új projektes teamekben
- Partnerkapcsolatok gondozása

Elvárások:
- Villamosmérnöki /mechatronikai /folyamatmérnöki /gyártómérnöki tapasztalat

- Értékesítői véna
- Közgazdasági háttértudás
- Nagyfokú önállóság és kezdeményezés
- Német/angol nyelvtudás

Előny:
- Svájci, ausztriai és olaszországi helyismeret és kapcsolatok

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Szakmai sikerekkel kecsegtető feladatok
- Dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Kérjük, magyar és angol vagy német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.