www.cvonline.hu

Mérnök - Üzletkötő munkatárs

  • A hirdetés 295 napja lejárt

Laboratóriumi-, analitikai-, kémiai műszerek és tartozékok forgalmazásával foglalkozó, a piacon vezető szerepet betöltő, magyar tulajdonú vállalkozás keres gyakorlati tapasztalattal rendelkező

Mérnök - Üzletkötő munkatársat

Feladatok:

  • A kémiai- analitikai műszer divízió termékeinek országos értékesítése meglévő és új partnerek felé
  • Értékesítési projektek teljes körű menedzselése
  • Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése
  • Szoros, napi szintű kapcsolattartás a szakmai támogatást nyújtó munkatársakkal

Elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség
  • Magas szintű kommunikációs képesség és proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Magas szintű belföldi és külföldi termék tréningek
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Felelősségteljes, önálló, dinamikus munkakör
  • Versenyképes bér, cégautó és teljesítmény arányos további juttatások
  • Sikerorientált munkahelyi légkör

Amennyiben kedveli a nagy önállóságot igénylő, sok kihívást jelentő értékesítői munkát, küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol