www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő, mérőóra üzletág vezető

  • A hirdetés 542 napja lejárt

Mérnök üzletkötő,

mérőóra üzletág vezető

A budapesti szélhelyű, főként méréstechnikai hardverek és szoftverek fejlesztésével és forgalmazásával foglalkozó Dobos Elektronikai Kft. munkatársat keres mérnök üzletkötő, mérőóra üzletág vezető pozícióba.

Elvárások:

  • Villamosmérnöki, méréstechnikai vagy hasonló területen szerzett végzettség
  • Minimum 1-2 év, hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Legalább középfokú, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Gazdasági, kereskedői véna
  • Haladó szintű Windows és MS Office használat, elektronikus levelezés
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére, kreativitás
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való hajlandóság
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelői ismeretek, gyakorlat
  • Méréstechnikai ismeretek, gyakorlat
  • IT hálózati, távközlési ismeretek (LAN, WAN, GSM/3G, PLC)

Feladatok:

  • A cég mérőóra üzletágának vezetése és koordinálása főként műszaki-, kisebb mértékben gazdasági oldalon
  • Új partnerek, mérőóra gyártók, beszállítók felkutatása
  • Piackutatás, gyártók feltérképezése, minősítése
  • Beszállítók termékeinek tesztelése, mintadarabok kipróbálása a megrendelői igények alapján
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, beszállítókkal, partnerekkel
  • Gyártói fejlesztések, fejlesztési irányok koordinálása, megrendelői igények közvetítése
  • Mérőóra szállítások koordinálása
  • Mérőkhöz kapcsolódó háttérrendszerek kezelése, adminisztrálása
  • Tenderek, pályázatok, közbeszerzések figyelése, pályázatírás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop, indokolt esetben céges autó
  • Utazás belföldre és külföldre
  • Tanfolyamok, továbbképzés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, korszerű technológiák

Munkavégzés elsődleges helye: Budapest, IX. kerület

A jelentkezés tartalmazza:

  • Szakmai önéletrajz, tanulmányok, korábbi munkahelyek, kompetenciák
  • Jó minőségű fénykép
  • Személyes adatok (név, lakcím, telefonszám, e-mail cím)
  • Fizetési igény megjelölése
  • Opcionálisan motivációs levelet is szívesen fogadunk
Helyek Pest
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol