www.cvonline.hu

Mérnök üzletkötő kémiai analitika üzletágban

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2017.03.15.
Hirdetés azonosító: 1096800

Kémiai analitikai készülékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk mérnök üzletkötő munkatársat.

Feladatok:

- A kémiai analitikai műszer divízió termékeinek országos értékesítése meglévő és új partnerek felé.
- Értékesítési projektek teljes körű menedzselése.
- Az ügyfelek elégedettségének fokozását elősegítő tevékenységek tervezése, szervezése.
- Szoros, napi szintű kapcsolattartás a szakmai támogatást nyújtó munkatársakkal.

Elvárások:

- Értékesítés területén szerzett tapasztalat (minimum 2 év)
- Felsőfokú, lehetőleg szakirányú végzettség (Life Science terület)
- Magabiztos angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű PC ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés + cafeteria
- bónusz
- autó (magánhasználatra is)
- mobiltelefon
- innovatív, dinamikusan fejlődő cég

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján