www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ / IPARI ELEKTRONIKAI TERMÉKEK

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 778432
lejárt

  Ügyfelünk egy prémium kategóriás termékek kereskedelmével foglalkozó multinacionális cég magyarországi kereskedelmi központja.
Értékesítési csapatuk sikeres key account menedzserekből és az őket támogató termékmenedzserekből áll.
Ezen csapat bővítéséhez, a forgalom növeléséhez keresünk most számukra kizárólag villamosmérnök végzettséggel, jó angol nyelvtudással, és értékesítési tapasztalattal munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Meglévő vevőkör ápolása és új vevő megszerzése – többek között - hatékony vevőlátogatások tervezésével és előkészítésével
  • A vevők látogatása a meglévő irányelvek alapján, minden szükséges értékesítési dokumentáció és segédanyag prezentációja, az értékesítési tárgyalások levezetése, a saját döntési kompetencián belül
  • Átlagosan heti 10-15 partnerlátogatás lebonyolítása, mely biztosítja a cég megfelelő piaci jelenlétét az adott területen vagy piaci szegmensben
  • A cég teljes termékpalettájának képviselete a meglévő és a potenciális vevőknél

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Jó angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat a B2B értékesítés területén
  • Ipari területen szerzett tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, bónuszrendszer, gépjármű várja az új kollégát!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Mérnök értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltett érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai angol és magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest