www.cvonline.hu

 Megbízható gyártópartnerünk részére keresünk

 MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

 (HF 9-6583)

 munkatársat,

Feladatai

  • Árajánlatok készítése, szerződéskötés,
  • Projektek, tárgyalások lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel,
  • Műszaki tanácsadás.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy műszaki menedzser végzettség,
  • Tárgyalóképes ANGOL vagy FRANCIA, vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Céges autó, mobiltelefon

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye északi része,
  • Munkakezdés: Azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a  „HF 9-6583”-as  referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti  e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése