Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi elektronikai partnerünk részére keresünk munkatársat

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ

(HF 11-7749)

pozícióba.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a meglévő kiemelt ügyfelekkel,
  • Új ügyfelek felkutatása,
  • Komplex értékesítési projektek vezetése,
  • Részvétel a napi ajánlatadási folyamatokban a vevői igények alapján,
  • Heti 1-2 nap irodai munkavégzés, 3 nap kijárás ügyfelekhez.

Elvárások

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • PLC ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Magas alapfizetés plusz magas bónusz,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Céges autó (magánhasználatra is, benzinnel együtt),
  • Nemzetközi környezet.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7749” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése