www.cvonline.hu

MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 495 napja lejárt

munkatársakat keresünk

A HIDRO-MOBIL Kft. 22 éve alapított, dinamikusan fejlődő cég, mely hidraulikával, pneumatikával, kenéstechnikával és automatizálással foglalkozik. Tervezünk, kivitelezünk, szervizelünk és alkatrészeket, gépeket értékesítünk. Több céget képviselünk, többek között PARKER, YUKEN, PERMA, BIJURDELIMON. A PARKER csúcsminőséget képvisel a hidraulika és pneumatika területén.

Feladatok:
Miskolc és vonzáskörzetében lehetséges vagy már meglevő partnerek felkutatása felkeresése. Kapcsolatok ápolása. 1 éven belül kiépíteni egy aktív vevőkört, amire alapozva elindíthatunk egy helyi telephely kiépítését Miskolcon vagy annak közvetlen közelében. Egy helyi, aktív hidraulika-pneumatika és kenéstechnikai központ alapjaként.

  • Szakmai és kereskedelmi tanácsadás
  • Ajánlatok készítése, projektek végigkövetése
  • Bizonylati rend betartása
  • Ügyviteli rendszerben történő precíz adminisztráció vezetése
  • Összefoglaló jelentések, elemzések készítése
  • Aktív részvétel kiállításokon, rendezvényeken, piackutatásokban
  • Termékmarketing

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Széleskörű és igazolt értékesítési szakmai tapasztalat, ismeret
  • Hidraulika-m pneumatika és/vagy kenéstechnikai szakismeret
  • Készség szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs és meggyőzőkészség
  • B.kat. jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Nagyfokú önállóság, kitartás
  • Gyors, rugalmas munkavégzés
  • Vállalkozói szellem, eredmény és ügyfél orientált szemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Munkabírás, csapatszellem, lojalitás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú (hidraulika, pneumatika vagy kenéstechnika) végzettség
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Hasonló kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • MEGEGYEZÉS SZERINT. Próbaidő után „Alapbér + jutalék"
  • hosszú távú, kihívásokkal teli, változatos feladatok
  • stabil vállalati háttér
  • fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • mobil telefon, laptop, céges autó

Munkavégzés helyei: Miskolc és 100 km-es környéke

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre! Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "ÜZLETKÖTŐ / ÉRTÉKESÍTŐ" pozíció megnevezését

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő